قوانین و مقررات فروشگاه لرد

مجموعه لرد به‌عنوان تولیدکننده تجهیزات توان‌بخشی و مناسب‌سازی با استفاده از مواد اولیه درجه یک و نیروهای متخصص محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب ارائه می‌کند. فروشگاه لرد بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

لزوم تکمیل اطلاعات صحیح

کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود.

شرایط اضطراری

فروش و تحویل سفارش درصورتی‌که مجموعه لرد به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید و از طریق فرم تماس با ما شماره کارت بانکی فقط به نام کاربر (موجود در صورت‌حساب) معرفی کند.

قیمت

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. به هزینه خرید محصولات هزینه حمل‌ونقل و بیمه اضافه خواهد شد.

خراب بودن محصول

خریدار به مدت 3 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف داده و مراتب انصراف خود را از طرق فرم تماس با ما به شرکت اعلام کند. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه بر عهده خریدار است. پس از بررسی و اثبات مشکل‌دار بودن محصول هزینه پست به‌صورت کد تخفیف در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

عدم انطباق محصول

در صورت عدم انطباق محصول خریداری شده با محصول دریافتی توسط مشتری هزینه پست (ارسال به کارخانه) و ارسال مجدد محصول بر عهده مجموعه لرد خواهد بود. مشتری عدم انطباق را باید ظرف 24 ساعت پس از دریافت از طریق فرم تماس با ما به مجموعه لرد اعلام کند.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وب‌سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره‌تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به‌صورت کامل نزد لرد محفوظ خواهد ماند. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات (در صورت ثبت نظر) به‌صورت عمومی نشان داده شوند.