پروژه‌های شرکت لرد

شرکت لرد در زمینه تولید تجهیزات مناسب سازی و توانبخشی در ایران فعال است. مجموعه لرد با کمک دانش متخصصانش توانسته است کیفیتی رقابتی با محصولات اروپایی را در ایران تولید کند. تیم تحقیقات و توسعه لرد همواره به دنبال افزایش کیفیت و بهبود تولیداتش است. برای خرید محصولات به لینک زیر مراجعه کنید و در همین صفحه با برخی پروژه های مجموعه لرد آشنا خواهید شد.

پروژه‌های بیمارستانی

مجموعه لرد تا به حال با استفاده از محصولات خودش در مناسب سازی و ایمن سازی بسیاری از بیمارستان‌ها حضوری پر رنگ داشته است. بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها به دلیل حساسیت بالا در استفاده از محصولات با کیفیت، تولیدات لرد را انتخاب می‌کنند.

هتل‌ها و اقامتگاه

هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوگردی برای مناسب سازی اتاق‌ها و سرویس بهداشتی و حمام خود از تجهیزات مناسب سازی لرد استفاده کرده‌اند. لیست این هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در صفحه تخفیفات موجود است.

منازل شخصی

بسیاری از افراد دارای معلولیت با استفاده از تجهیزات مناسب سازی لرد منازل شخصی خود را مناسب سازی کرده‌اند. مناسب سازی منازل شخصی برای افزایش ایمنی سالمندان هم به طور ویژه‌ای مورد توجه قرار دارد. 

 • دوام و ماندگاری

  مواد اولیه برای تولید تجهیزات مناسب سازی و توان بخشی با دقت زیاد انتخاب می شوند تا دوام و ماندگاری محصولات تضمین شود
 • طراحی و ساخت استاندارد

  مراکزی که لرد را انتخاب می کننده نسبت به استاندارد بودن محصولات مناسب سازی و محصولات توانبخشی اطمینان دارند
 • قیمت مناسب و گارانتی معتبر

  قیمت محصولات لرد با دقت زیاد محاسبه می شود و به دلیل اعمال سیاست های شدید کاهش هزینه ها نسبت به محصولات مشابه قیمت مناسب تر با کیفیت بالاتری دارد
 • شبکه گسترده فروش

  در کنار فروش انلاین در همین وب سایت بسیاری از محصولات لرد را می توانید در شهرهای بزرگ از طریق فروشگاه های حضوری تهیه کنید. با خرید مستقیم از لرد امتیازات و تخفیف های زیادی را بدست خواهید آورد
 • محصولات سفارشی

  امکان شخصی سازی محصولات در شرکت لرد در نظر گرفته شده است. در رابطه بامحافظ کنار تختی و دستگیره های کمکی ساده می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.